| Τύπος | 3610JP |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 3-15 ή 6-30 PSI, 0,2 -1,0 ή 0,4 -2,0 φράζει, πνευματικό σήμα |
| Πιστοποίηση ασφάλειας | Μηδέν |
| Διάγνωση | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | ηλεκτρικός |
| Όνομα προϊόντος | Rotork YTC έξυπνος ηλεκτροπνευματικός ρυθμιστής θέσης YT-3300 YT-3350 ρυθμιστής βαλβίδας ελέγχου θέσ |
|---|---|
| Μάρκα | ROTORK YTC |
| Μοντέλο | YT-3300 YT-3350 |
| Κάθισμα, κύρια βαλβίδα | CTFE, Vespel SP21 |
| Καπό, πίσω-ΚΑΠ, σώμα | Ορείχαλκος, 303 ανοξείδωτο, ανοξείδωτο 316 |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Βαθμολογία περιβλήματος | Ελάχιστο IP66 / NEMA 4X; Διαθέσιμες αντιεκρηκτικές επιλογές |
| Γραμμικότητα | ±0,5% έως ±2,0% του εύρους |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρο-Πνευματικός / Πνευματικός Τοποθέτης Βαλβίδας |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196°C έως +450°C |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
|---|---|
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ελέγχος βρόχου | 4 έως 20 MA |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
|---|---|
| Σύνδεση αέρα τροφοδοσίας | 1/4" NPT (κοινό) |
| Υλικά (Στέγαση) | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο ατσάλι ή επικαλυμμένο χυτοσίδηρο |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Διαγνωστικά | Χωρίς |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Προϊόν | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Δύσκολοι Χρόνοι Μεταφοράς και Περιβαλλοντικές Συνθήκες |
| Χαρακτηριστικά | Μονωδική |
|---|---|
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδες γωνιακών καθισμάτων |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ( βαθμοί C) | - 10 |
| Κατασκευή | Μεταλλικό χάλυβα |
| Μάρκα | Burkert |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | Νέο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | Φίσε 3582i Ηλεκτροπνευματικός τοποθετητής |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART 7 (3730-3/3731-3) |
|---|---|
| Απόδειξη έκρηξης | 3730=Όχι; 3731=Ναι (ATEX/IECEx Ex d) |
| Σήμα εισόδου | Σύστημα δύο καλωδίων 4-20 mA (ηλεκτρικό φορτίο 300 Ω) SAMSON AG |
| Συμβατότητα τοποθέτησης | Γραμμικές/Περιστροφικές Βαλβίδες Ελέγχου (NAMUR/VDI/VDE)SAMSON AG |
| Κατηγορία Προστασίας | IP 56/66, NEMA 4 (Σώμα από αλουμίνιο) |