| Ελέγχος βρόχου | 4 έως 20 MA |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ηθοποιός | Ενιαίο να ενεργήσει ή διπλής ενέργειας |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Σαμψών 3767 |
| Εισαγωγή SignalProtocol | Αναλογικό σήμα ελέγχου 4-20 mA DC |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 8-30 VDC (Τυπικό 24 VDC) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (Τυπική -20°C έως 80°C) |
| Τύπος τοποθέτησης | Γραμμικοί ή Πνευματικοί Ενεργοποιητές Τεταρτοστροφής |
| Επιλογή ανατροφοδότησης | Σχόλια θέσης 4-20 mA (Διαθέσιμο στο 3200MD-0G-00) |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196 ° C έως +450 ° C |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
| Πίεση σήματος | Μαξ. 0 έως 6,0 Bar |
|---|---|
| Χρήση | Υπηρεσία θρόμβωσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης Samson 4763 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ετικέτα | Masoneilan |
|---|---|
| Σχήμα | SVI3 SVi1000 SV II |
| διάρκεια εγγύησης | 1 έτος |
| κατάσταση | Νέο |
| Packaging Details | Based on demand |
| Product name | New Original Emerson Delta V Controller VE4001S2T2B1 Distributed Control System Workstation and Server Hardware for Power Plant |
|---|---|
| Brand | Delta V |
| Model | VE4001S2T2B1 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Σύνθετη αντίσταση φορτίων | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 3,6 mA για οθόνη, 3,8 mA για λειτουργία |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 έως +80 °C, με μεταλλικό στυπιοθλίπτη καλωδίου -40 έως +80 °C |
| Σήμα εξόδου | 4 έως 20 mA |
| Τάση τροφοδοσίας | 12 έως 30 V DC |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Στον βαθμό προστασίας | IP 54 |
| Υστερέση | < 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 20-80℃ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης Samson 4763 |