| Input Signal | 4-20mA DC or 0-10mA DC |
|---|---|
| Torque | 34~13500Nm |
| Power | Electric |
| Voltage | AC / DC 220V, AC 380V |
| Frequency | 50HZ / 60HZ |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, FISCO, τύπου N, αντιφλεγμονώδης, μη εμπρηστική για FM |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Αριθμό μοντέλου | DVC2000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Αριθμό μοντέλου | Logix 3200MD |
|---|---|
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Ακριβότητα | ±1%, ±1,6% |
| Πίεση τροφοδοσίας | 150 PSI |