| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υπόθεση | Νέο |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Ειδικότητα | Εύκολη λειτουργία με γρήγορη, απλή ρύθμιση |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Logix 520MD |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Ορυχεία, χαρτί και χαρτί, χάλυβα και πρωτογενή μέταλλα, τρόφιμα και ποτά, ζαχαροπλαστική και αιθανόλ |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Υστερέση | 0,2% |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4-7 bar |
| Κατανάλωση αέρα | 0,036 Nm³/h στα 400 kPa |
| Σύνδεση τροφοδοσίας | 1/4 "NPT |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2" NPTF |
| Όνομα προϊόντος | EMERSON Deltav Traditional Io Electrical Equipment VE400 for Dcs System Distributed Control Ολοκαίνο |
|---|---|
| Μάρκα | Emerson DeltaV |
| Μοντέλο | VE400 |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Όνομα προϊόντος | EMERSON Deltav Traditional Io Electrical Equipment VE400 for Dcs System Distributed Control Ολοκαίνο |
|---|---|
| Μάρκα | Emerson DeltaV |
| Μοντέλο | VE400 |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Όνομα προϊόντος | Γνήσια και νέα μονάδα DeltaVEmerson VE4001S2T2B1 VE4002S1T2B1 VE4003S2B1 VE4003S2B2 με απόθεμα για μ |
|---|---|
| Μάρκα | Emerson DeltaV |
| Μοντέλο | VE400 |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |