| Όνομα προϊόντος | βαλβίδα κλειδώματος KOSO CL-420 βαλβίδα κλειδώματος |
|---|---|
| Μάρκα | Κοίτα |
| Μοντέλο | CL-420 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Συμπλήρωμα | Σωλήνες ή τοίχοι |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Όρθια αποστράγγιση συμπυκνωμένου προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... +60°C |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Βάρος, περ. | 10,8 κιλά |
| Εκτίμηση πίεσης | 150/300, 600, 900/1500, 2500 |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 1 1/2" έως 36" |
| Θερμοκρασία υγρού | -196 έως +538°C |
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα (RF, RTJ), Συγκόλληση Πισινών, Συγκόλληση Υποδοχής |
| Υλικό σώματος | SCPH2/WCB, SCPH16/WC6, SCPL11/LCB, SCS13A/S8A, SCS14A/CF8M, SCS16/CF8C |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
| Ακρίβεια | ±0,50% του εύρους εξόδου (ανεξάρτητη γραμμικότητα) |
| Κονσέρβας | Έως 10:1 (5:1 για εύρος 1) |
| Μέσα ενημέρωσης | αέριο |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| έμφυτα χαρακτηριστικά | Σωληνοειδές |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 221 |
| μάρκα | ASCO |
| Τόπος καταγωγής | Αμερική |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός για CSA και FM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |
| Τύπος | Βαλβίδες πεταλούδων |
|---|---|
| Μάρκα | Keystone |
| Σχήμα | F990 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 Σειρά |
| Μέγεθος | DN15 έως DN300 |
| Τύπος βαλβίδας | Εξάρτημα βαλβίδας ελέγχου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| brand name | Fisher |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Αριθμός μοντέλου | DVC6200, DVC2000, 3582, 3610, 3570 |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |