| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αριθμό μοντέλου | ST700 |
|---|---|
| Προχωρημένη οθόνη | Προγραμματισμός με τρία κουμπιά Γερμανικά Ισπανικά Ρωσικά Ιταλικά Τουρκικά Κινέζικα Ιαπωνικά |
| Εγκρίσεις | FM CSA ATEX IECEx SAEx INMETRO NEPSI GOST MARINE |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | HART έκδοση 7 ψηφιακά βελτιωμένο πεδίο |
| Βασική οθόνη | Δύο κουμπιά Προγραμματισμός Αγγλικά και Ρωσικά |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υπόθεση | Νέο |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, FISCO, τύπου N, αντιφλεγμονώδης, μη εμπρηστική για FM |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Σήμα εισόδου | Συνεχές ρεύμα 4 έως 20 mA με 30 VDC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,3 bar (5 psi) πάνω από την απαίτηση ενεργοποιητή |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Ανεξάρτητη γραμμικότητα | ±2 τοις εκατό του εύρους του σήματος εξόδου |
| Υστέρηση | 0,6 τοις εκατό του διαστήματος |
| Υστερέση | 0,2% |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C έως +60°C |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Ακριβότητα | ±1%, ±1,6% |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,25% |
|---|---|
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Σταθερότητα | ≤ 0,4% |
| Γραμμικότητα | +/-1,25% |
| Επικοινωνία | HART® |
| Περιοχή πίεσης | 5-100 PSI (kPa 35-700), (0.35-7 φραγμός) |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, PED, CUTR, ATEX |
| Εκτίμηση πίεσης κολπίσκων | μέγιστο 210 PSI (1,5 MPA, φραγμός 15) |
| Σύνδεση | 1/4 NPT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |