| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Καθορισμός | 4 έως 20 Ma |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Ανακοίνωση | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Ονομαστική πίεση | PN16/PN25 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C~200°C |
| Ονομαστική διαμέτρου | DN15 ~ DN300 |
| Υλικό σώματος βαλβίδας | Από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί + προστασία |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24° σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Packaging Details | Packing type: cardboard box/non-fumigation wooden box |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Model Number | FOXBORO SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |