| Πλατφόρμα επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακή θέση βαλβίδας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 - 100 psi (1,4 - 7 bar) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό κέλυφος | Βιομηχανικό περίβλημα από αλουμίνιο |
| Αεριολογία | Αέρα ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 4-20mA |
| Συνδέσεις (προμήθεια και ενεργοποιητής) | 1/2 "NPT |
| Ακρίβεια | ± 0,5% Πλήρης διάρκεια |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Αεριολογία | Αέρα ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 4-20mA |
| Συνδέσεις (προμήθεια και ενεργοποιητής) | 1/2 "NPT |
| Ακρίβεια | ± 0,5% Πλήρης διάρκεια |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Μέσα προμήθειας | Μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Ναί |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Όνομα προϊόντων | Masonelian 21000 positioner βαλβίδων wirh SVI2 21123121 σφαιρών σειράς και 87/88 ενεργοποιητής |
|---|---|
| Πρότυπο | 21000 |
| Μέγεθος | 3/4» μέσω 8» |
| Ανεφοδιασμός | Πνευματικός |
| Εμπορικό σήμα | Masonelian |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 7 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση παραγωγής | 145 psig |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
| Προμήθεια μέσων ενημέρωσης | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Σχήμα | SVI2 AP-21113111 SVI2 AP-21123121 |
|---|---|
| Μέγεθος | 3/4» μέσω 8» |
| Προμήθεια | Πνευματικό |
| Ετικέτα | Masonelian |
| Μέση θερμοκρασία | -196 έως 425 °C |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Επίδραση πίεσης ανεφοδιασμού | 00,05% ανά σπι |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |