| Τύπος αντικειμένου συσκευής | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
|---|---|
| Υπόθεση | νέος |
| Αριθμό μοντέλου | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Τύπος αντικειμένου συσκευής | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αριθμό μοντέλου | Επικεφαλής του SIPART PS2 |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Τρόποι Μεταφοράς | DHL |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Αριθμό μοντέλου | Φίσερ DVC6200 |
| Χρώμα | Γκρι |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
|---|---|
| Μαργαρίτης | Κράμα/χάλυβα |
| Ευαισθησία | ± 0,2% FS |
| Τροφοδοσία | Δύο συρματόσχοινα, 4-20 MA 10,0 έως 30,0 VDC |
| Υλικό σώματος | Ανοξείδωτος χάλυβα, ανθρακούχος, χυτοσίδηρος |
| Εκτιμημένος συντελεστής ροής | Μέγιστη αξία βιογραφικού σημειώματος 470 |
|---|---|
| Σήμα παραγωγής | 4-20mA, ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΕΛΆΦΙ, PROFIBUS PA ή ΊΔΡΥΜΑ Fieldbus |
| Η θέση βαλβίδων ανατροφοδοτεί | Παρέχει την ψηφιακή ανατροφοδότηση θέσης μέσω των αισθητήρων αιθουσών ή την αναλογική ανατροφοδότηση |
| Εκτίμηση προστασίας | IP66/67 |
| Σειρά ταξιδιού βαλβίδων | 10mm έως 100mm |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
|---|---|
| Μέσα ενημέρωσης | Αέριο |
| Φάσμα σημάτων | 4 έως 20 Ma |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρεπτός |
| Ευαισθησία | ≤ 0,1% |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Ονομασία του προϊόντος | τοποθετητής ροής 520MD με παρτίδα |
|---|---|
| Σχήμα | SA/CL |
| Θέρμανση των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Κονσέρβας | Έως 10:1 (5:1 για εύρος 1) |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 έως +60°C, -10 έως +60°C, -10 έως +60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC (9.5V ελάχιστο για αναλογικό έλεγχο, 10V για HART) |
| Ακρίβεια | Ψηλά |