| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακός Τοποθέτης Βαλβίδας Fisher DVC6200 |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Όνομα προϊόντος | TopWorx PD Smart Positioner Valve Positioner |
|---|---|
| Διαμορφώσιμοι συναγερμοί | (PD100) Όχι · (PD200) Ναι |
| Πίεση αέρα | 2.8 έως 8 bar (40 έως 116 psi) |
| Δράση ενεργοποιητή | Rotary & Linear, Single & Double, Direct (DA) & Reverse (RA) |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 ° C έως +65 ° C (-40 ° F έως +149 ° F) |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Κατάσταση | νέα και καταγωγής |
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
| Warranty | one year |
| τύπος βαλβίδας | Πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διορθωτής θέσης βαλβίδας | Σέρβις ροής 3200MD |
| Χαρακτηριστικά ροής | Τροποποιημένο ίσο ποσοστό, γραμμικό |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Χαμηλή θερμοκρασία (-40F), υψηλή θερμοκρασία (250F) |
| υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Αριθμό μοντέλου | SVI1000 |
|---|---|
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Σήμα - Προμήθεια | 4-20 MA σήμα ελέγχου/Δεν απαιτείται εξωτερική ισχύς |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
|---|---|
| Ρύθμιση Deadband | Διευθετήσιμο Deadband για να προσαρμόσει τις διαφορετικές εφαρμογές |
| Διαγνωστική λειτουργία | Μπορεί αυτόματα να ανιχνεύσει τα ελαττώματα και τη θέση συσκευών, και να παρέχει την προειδοποίηση κ |
| Τοπική επίδειξη | τετραψήφια οθόνη LCD, η οποία μπορεί να επιδείξει την τρέχουσα αναλογική αξία εισαγωγής, την αξία πα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12-42V παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος |
| Υλικό | SS304, SS316 Ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±1%, ±1,6% |
| Ονομασία προϊόντος | Διορθωτής θέσης βαλβίδας παροχής ροής |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Ονομασία του προϊόντος | Φίσερ DVC2000 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Deviation | ≤1 % |
|---|---|
| Media | Gas |
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Direction of action | Reversible |
| Sensitivity | ≤0.1 % |