| Product Name | Fisher DVC2000 valve positioner and China pneumatic control valve |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Diagnostics | Yes |
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα, Βαλβίδα Πεταλούδας, Βαλβίδα Διαφράγματος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 έως 176 °F |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| θερμοκρασία μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικός |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Εγκρίσεις | Διαθέσιμο για δίκτυα HART, PROFIBUS-PA και FOUNDATION Fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο + Ξύλινη Θήκη + Προστασία |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Κατασκευή / Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πνευματική δράση | Μονής ή Διπλής Δράσης, Fail Safe/Rotary και γραμμική |
| Πίεση παροχής (μονής δράσης) | 20 έως 100 psi μέγιστο (1,4 έως 6,9 bar) |
| όνομα | Eletro-πνευματικό Positioner και positioner βαλβίδων positioner βαλβίδων koso σειράς τιμών EP1000 |
|---|---|
| Σειρά | EP1000 |
| Σήμα εισαγωγής | 4 στο συνεχές ρεύμα 20mA |
| Στέγαση matierial | Aluminum Alloy |
| Παροχή αέρα | 140 έως 700 KPa |
| όνομα | 301R ανθεκτική στα οξέα βαλβίδα σφαιρών για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με positioner σειράς Flowserve A |
|---|---|
| Τύπος | 301R |
| Πλήρης άντεξε το μέγεθος | 1» (25A) σε 2 1/2» (65A) |
| Μειωμένος άντεξε το μέγεθος | 3» Χ 2 1/2 «σε 4» X3» |
| Ρευστή θερμοκρασία | -0 σε +100° |
| όνομα | 301K/332K βαλβίδα ελέγχου κατ' ευθείαν μέσω της βαλβίδας σφαιρών για το koso βαλβίδων με Flowserve p |
|---|---|
| Τύπος | 301K |
| Πλήρης άντεξε το μέγεθος | 1/2» (15A) σε 16» (400A) |
| Μειωμένος άντεξε το μέγεθος | 4» x3» σε 18» Χ 16» |
| Βαθμολογία | Κατηγορία Ansi 150 έως 300, JIS 10K σε 40K |
| όνομα | 210E/220E εκκεντρική αποσπασματική βαλβίδα σφαιρών για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με Flowserve position |
|---|---|
| Τύπος | 210E/220E |
| Μέγεθος του Σώματος | 1» (25A) σε 12» (300A) |
| Εκτίμηση σώματος | Κατηγορία Ansi 150 έως 600, JIS 10K σε 40K |
| Rangeability | 100:1 |
| όνομα | 710E/720E εκκεντρική βαλβίδα πεταλούδων παράγραφος-ΣΦΡΑΓΙΔΩΝ για τη βαλβίδα ελέγχου KOSO με Flowserv |
|---|---|
| Συνδέσεις | Τύπος γκοφρετών |
| Τύπος | 710E/720E |
| Μέγεθος του Σώματος | 3» (80A) σε 24» (600A) |
| Εκτίμηση σώματος | Κατηγορία Ansi 150 έως 300, JIS 10K σε 20K |