| Stirring Rate | 1500r/min±15r/min |
|---|---|
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Pressure | 2.5-6.4Mpa |
| Stability | ±1.0%FS/30min |
| Temperature Compensation | (0.1 To 60.0)oC (auto Or Manual) |
| Μετρούμενα μέσα | Υγρά |
|---|---|
| Αναλογικές εξόδους | 4 ... 20 Μα |
| Μέγεθος | 1/2 - 4 ίντσες |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξουσία | 0.2-2.2kW |
| Συχνότητα | W-Band (~ 80 GHz) |
|---|---|
| Μέθοδος δειγματοληψίας | Φυσική διάχυση |
| Μετρούμενα μέσα | Υγρά |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοστήρας |
| Αναλογικές εξόδους | 4 ... 20 Μα |
| Μεσαίο εύρος θερμοκρασίας | Τυπικό: -40 έως +260 °C (-40 έως +500 °F) |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±0,75 % |
| υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγιστο. πίεση επεξεργασίας | PN 100, κλάση 600, 20K |
| Ψηφιακή επικοινωνία | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |
| Ακριβότητα | Κανονισμός: έως 0,05 % |
|---|---|
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -40°C...+110°C |
| Ονομαστική θερμοκρασία | -40~200℃ |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος σύνδεσης | Περασμένος κλωστή/βαλμένος φλάντζα |
|---|---|
| ΛΙΜΑΝΙ | Κύρια λιμάνια στην Κίνα |
| Αντιστάθμιση θερμοκρασίας | (0,1 έως 60,0) Oc (αυτόματος ή χειρωνακτικός) |
| Χαρακτηριστικά ροής | Γραμμικό, ίσο ποσοστό, γρήγορο άνοιγμα |
| Αρχή μέτρησης | δίνη |
| Προστατευτική κατηγορία | IP66 |
|---|---|
| Αναλογικές εξόδους | 4 ... 20 Μα |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοστήρας |
| Στέγαση | Αλουμίνιο, επικαλυμμένο |
| Σήμα ελέγχου | 4 - 20mA, 0 - 10V |
| Επίπεδο ασφάλειας | SIL2/3 |
|---|---|
| Τύπος μέτρησης | Διάμετρος/απόλυτο |
| Σήμα εξόδου | 4-20mA + HART |
| Σταθερότητα | ± 0,1%/έτος |
| Ταχύτητα απόκρισης | <50ms |
| Συχνότητα | W-Band (~ 80 GHz) |
|---|---|
| Σήμα ελέγχου | 4 - 20mA, 0 - 10V |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προστατευτική κατηγορία | IP66 |
| Υγρό υλικό | Από ανοξείδωτο χάλυβα? 316 / 316L και CF3M |
| Τύπος | flowmeter δίνης |
|---|---|
| Ακρίβεια | +/- 0,5% |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου, ανοξείδωτο |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ℃ ~+55 ℃ |