| Υποθετικός | Νέος |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | 4 έως 20 Ma με Χαρτ |
| Σακάκι θέρμανσης | Κατηγορία 150 |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας | Θερμοστήρας |
| Προστασία | IP66/67 (Επιλογή: IP68) |
| Μέσον | υγρό, αέριο, ατμός |
|---|---|
| Ακρίβεια | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Ρυθμός ροής | 0,2 έως 2100 m³/h (0,15 έως 1520 ft³/min) |
| Μέγιστο. πίεση επεξεργασίας | PN 100, κλάση 600, 20K |
| Ψηφιακή επικοινωνία | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |
| Μέσον | υγρό, αέριο, ατμός |
|---|---|
| Ακρίβεια | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Ρυθμός ροής | 0,2 έως 2100 m³/h (0,15 έως 1520 ft³/min) |
| Μέγιστο. πίεση επεξεργασίας | PN 100, κλάση 600, 20K |
| Ψηφιακή επικοινωνία | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |
| Μέσον | υγρό, αέριο, ατμός |
|---|---|
| Ακρίβεια | +/-1%, +/-0,75%, +/-0,65% |
| Ρυθμός ροής | 0,2 έως 2100 m³/h (0,15 έως 1520 ft³/min) |
| Μέγιστο. πίεση επεξεργασίας | PN 100, κλάση 600, 20K |
| Ψηφιακή επικοινωνία | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |
| Συνδεσιμότητα | Φλάντζα |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, κράμα νικελίου, ανθρακούχο χάλυβα |
| Παραγωγή | 4-20 mA με HART 5 ή 7 |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | -330°F σε 800°F (- 200°C σε 427°C) |
| Μέσον | Φυσικό αέριο, υγρό, ατμός |
| Λειτουργία αποθήκευσης | Το 1000 αρχείο μπορεί να αποθηκευτεί |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης | 100 mbar έως 40 bar (απόλυτη/μετρική) |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Temp μέτρησης | (0~50.0) ℃ |
| Προστασία εισόδου | IP66/67 |
| Ακρίβεια παραγωγής | ±1%F.S |
|---|---|
| Temp μέτρησης | (0~50.0) ℃ |
| Εύρος μέτρησης | 100 mbar έως 40 bar (απόλυτη/μετρική) |
| Αντοχή | Σχεδιασμένο για σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα |
| Υποθετικός | Νέος |
| Ακριβότητα | Κανονισμός: έως 0,05 % |
|---|---|
| Θερμοκρασία διαδικασίας | -40°C...+110°C |
| Ονομαστική θερμοκρασία | -40~200℃ |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Εξαρτάται από το συγκεκριμένο μέσο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τύπος | flowmeter δίνης |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία |
| Προστασία εισόδου | IP 66/67 |
| Πίεση | Μέγ. 100 bar / 1450 psi |
| Μεσαίο εύρος θερμοκρασίας | Τυπικό: -40 έως +260 °C (-40 έως +500 °F) |
|---|---|
| Ακρίβεια | ±0,75 % |
| υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγιστο. πίεση επεξεργασίας | PN 100, κλάση 600, 20K |
| Ψηφιακή επικοινωνία | HART, PROFIBUS PA, FOUNDATION Fieldbus (Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Επιστήμης) |