| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 7 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση παραγωγής | 145 psig |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κανονική θερμοκρασία, ακραία θερμοκρασία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Επίπεδο θερμοκρασίας πίεσης ροής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ενσωματωμένος |
| Μέσα προμήθειας | Αέρα, μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Επίπεδο θερμοκρασίας πίεσης ροής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ενσωματωμένος |
| Μέσα προμήθειας | Αέρα, μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Επίπεδο θερμοκρασίας πίεσης ροής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | Ηλεκτρο πνευματικό Positioner βαλβίδων |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA αναλογικό |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
| Σήμα - επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ 7 άνω των 4-20mA |
|---|---|
| Διάγνωση | Positioner Diagnostics/Advanced Diagnostics/Online Diagnostics Valve |
| Κατασκευή / Υλικά | Περίβλημα αλουμινίου χωρίς χαλκό/Προαιρετικό περίβλημα 316SS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C σε +85°C |
| Πνευματική δράση | Single Acting, Fail safe /Περιστροφικό και γραμμικό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Σήμα εξόδου | Πνευματικό (σε ενεργοποιητή) |
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 44-11 |
|---|---|
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατηγορία Ansi | 150 έως 2500 |
| Διορισμός πίεσης | Τάξη 125 έως 300 |
| Υλικά σφαίρας | Φθοριούχο πολυβινυλίδιο |
|---|---|
| Μέγεθος | Μισή ίντσα. |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Σύνδεση αέρα | RC 1/4, 1/4 NPT,G 1/4 |
| Σήματα παραγωγής | η θέση 4 έως 20 μΑ αναμεταδίδει |
| Ονομασία του προϊόντος | Πνευματικές βαλβίδες με σφαίρα με νοητή συσκευή εντοπισμού θέσης Tissin TS800/TS805 σειράς και ρυθμι |
|---|---|
| Μάρκα | Tissin |
| Σχήμα | TS800 |
| Υλικό | Σύνθεση/χάλυβας |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |