| Ακρίβεια | Ψηλά |
|---|---|
| Βαθμολογία προστασίας | IP66/IP67 (αδιάβροχο και ανθεκτικό στη σκόνη) |
| Τύπος τοποθέτησης | Ntegral ή Remote Mounting (συμβατή με τα πρότυπα IEC/NAMUR) |
| Τροφοδοτικό | 24V DC (9.5V ελάχιστο για αναλογικό έλεγχο, 10V για HART) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 έως +60°C, -10 έως +60°C, -10 έως +60°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Πρωτότυπος οπτικοακουστικός μηχανισμός UAS Logix 3200 MD πνευματικός ψηφιακός οπτικοακουστικός μηχαν |
|---|---|
| Σχήμα | SA/CL |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή Θερμοκρασία |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 55°C (- 4 σε 122°F) |
| Type | Digital valve positioner |
|---|---|
| Storage Temperature Limits | -58°F to 200°F (-50°C to 93°C) |
| Relative Humidity | 10 to 90% non-condensing |
| Supply Pressure Effect | 0.05% per psi |
| Valve type | Ball valve, butterfly valve, Check valve, Gate valve, globe valve, Diaphragm valve |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Διάγνωση | Ταξίδι, πίεση, παρακολούθηση της προσφοράς |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αλουμινίου με εποξειδική επίστρωση |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ενσωματωμένος ενισχυτής | Προαιρετικό (για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας) |
| Πιστοποίηση επικίνδυνων περιοχών | ΑΤΕΧ, IECEx, FM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
|---|---|
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART |
| Διαγνωστικά | Διαγνωστικά |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Όνομα προϊόντος | Θέση βαλβίδας Fisher DVC2000 και κινεζική πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, μη διαβρωτικό αέριο |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |