| Όνομα προϊόντων | Πίεση KOSO PRF300 PRF400 που μειώνει τη βαλβίδα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | KOSO |
| Πρότυπο | PRF300 PRF400 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | Αιφνιδιαστικός να ενεργήσει ηλεκτρονόμος |
| Τροφοδοτικό | 24V DC (9.5V ελάχιστο για αναλογικό έλεγχο, 10V για HART) |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40°C έως 85°C (-40°F έως 185°F) στάνταρ; διαθέσιμες εκτεταμένες επιλογές |
| Υλικό | Περίβλημα από κράμα αλουμινίου (τυπικό) ή από ανοξείδωτο χάλυβα (προαιρετικό). |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Ακρίβεια | ±0,50% του εύρους εξόδου (ανεξάρτητη γραμμικότητα) |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί | Πίεση που μειώνει τη βαλβίδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 150 psig |
|---|---|
| Σήμα εισαγωγής | πνευματικός |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτια |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Τύπος | Βαλβίδες πεταλούδων |
|---|---|
| Μάρκα | Keystone |
| Σχήμα | F990 |
| MOQ | 1 set |
| Μέγεθος | DN15 έως DN300 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Αναλογικοί, διακριτοί συναγερμοί 4-20 mA |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Οχι |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Τύπος τοποθέτησης | Ενεργοποιητής βάσης |
| Τάξη Κλεισίματος | Κατηγορία IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
| Κριτική Υπηρεσία | Βρώμικη Υπηρεσία, Διαβρωτική |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
|---|---|
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός για CSA και FM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |