| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA · Δυοσύρματη συσκευή, προστασία από την αντίστροφη πολικότητα · Ελάχιστο εύρος 4 mA |
|---|---|
| Υστερέση | ≤ 0,3% |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Κατεύθυνση δράσης | Αναστρέψιμο |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4-7 bar |
| Κατανάλωση αέρα | 0,036 Nm³/h στα 400 kPa |
| Σύνδεση τροφοδοσίας | 1/4 "NPT |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1/2" NPTF |
| Ταξινόμηση περιοχής | Explosionproof, ασφαλής αφ' εαυτού, μη-εμπρηστικός, σκόνη |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20mA ανάλογο |
| Διεπαφή στοιχείων | Συνδεμένος με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Αριθ. |
| Σήμα εισαγωγής | Ηλεκτρικός |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Γραμμικότητα | ≤ ±0,75% του εύρους |
| Υλικό στέγασης | αργίλιο ή ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Επαναληψιμότητα | ≤ ±0,3% |
| όνομα | Eletro-πνευματικό Positioner και positioner βαλβίδων positioner βαλβίδων koso σειράς τιμών EP1000 |
|---|---|
| Σειρά | EP1000 |
| Σήμα εισαγωγής | 4 στο συνεχές ρεύμα 20mA |
| Στέγαση matierial | Aluminum Alloy |
| Παροχή αέρα | 140 έως 700 KPa |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
|---|---|
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Υπόθεση | Νέο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ονομασία προϊόντος | Αζμπίλ AVP300/301/302 έξυπνος ατμοσφαιρικός τοποθετητής βαλβίδων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος ενεργοποιητής | Πνευματικές μονάδες και διπλής δράσης, γραμμικές και περιστρεφόμενες |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Σύστημα επικοινωνίας | Επικοινωνία HART6 |
| Σημείο εξόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |