| Διάγνωση | Ταξίδι, πίεση, παρακολούθηση της προσφοράς |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αλουμινίου με εποξειδική επίστρωση |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ενσωματωμένος ενισχυτής | Προαιρετικό (για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας) |
| Πιστοποίηση επικίνδυνων περιοχών | ΑΤΕΧ, IECEx, FM |
| Στέλεχος ταξιδιού | 10 - 100 mm (για γραμμικές βαλβίδες) |
|---|---|
| Χαρακτηρισμός βαλβίδων | Γραμμικό, ίσο %, γρήγορο ανοιχτό (επιλέξιμο) |
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Υλικό στέγασης | Κράμα αλουμινίου με εποξειδική επίστρωση |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 μπάρα 20-90 Psi |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Αριθμό μοντέλου | SRI990 |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Αέρας τροφοδοσίας | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Χωρητικότητα εξόδου αέρα | Έως 60 m³/h (με δύο μονάδες) |
| Προστασία | IP66 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 °C έως +85 °C |
| Στέγαση | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 PSI |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρο-Πνευματικός / Πνευματικός Τοποθέτης Βαλβίδας |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Σύνδεση αέρα τροφοδοσίας | 1/4" NPT (κοινό) |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
|---|---|
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Πίεση εξόδου | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
|---|---|
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40 °C έως +82 °C |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66 |
| Πίεση τροφοδοσίας | 30-150 psi (2,1-10,3 bar) |
| Εισόδου | 4-20 MA DC |