| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Εκτίμηση προστασίας εισόδου | IP66 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 00,14 έως 0,7Mpa |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Διάγνωση | Ταξίδι, πίεση, παρακολούθηση της προσφοράς |
|---|---|
| Πιστοποίηση επικίνδυνων περιοχών | ΑΤΕΧ, IECEx, FM |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66/67, NEMA 4X |
| Γωνία περιστροφής | 0-90 ° ή 0-120 ° (για περιστροφικές βαλβίδες) |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| ΣΧΕΤΙΚΗ ΥΓΡΑΣΙΑ | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι/Ξύλινα τελάρα |
| Σήμα εισόδου | Συνεχές ρεύμα 4 έως 20 mA με 30 VDC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,3 bar (5 psi) πάνω από την απαίτηση ενεργοποιητή |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Ανεξάρτητη γραμμικότητα | ±2 τοις εκατό του εύρους του σήματος εξόδου |
| Υστέρηση | 0,6 τοις εκατό του διαστήματος |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP66/IP67 |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -40°C έως 85°C (-40°F έως 185°F) τυπικό |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μάρκα | Masoneilan |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Μάρκα | Masoneilan |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογόνος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γενικός |
| ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΒΑΡΟΣ | 6,000 κλ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| πιστοποιήσεις | SIL ικανό |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |