| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 150 PSI |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
|---|---|
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 VDC |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Ειδικότητα | Εύκολη ομαλοποίηση, βελτιστοποίηση της απόδοσης |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Πετρέλαιο, αποχέτευση κατά πλημμύρες, φαρμακευτικά προϊόντα |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Υπόθεση | Νέο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Υπόθεση | Νέο |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |