| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Διαγνωστικά | - Όχι, όχι. |
| Τύπος στερέωσης | Εφοδιασμός με κινητήρα |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 MA HART |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Αξιολόγηση προστασίας | IP66/IP67 (αδιάβροχο και ανθεκτικό στη σκόνη) |
| Τροφοδοσία ρεύματος | 24V DC (9.5V ελάχιστο για αναλογικό έλεγχο, 10V για HART) |
| Ακρίβεια | ±0,50% του εύρους εξόδου (ανεξάρτητη γραμμικότητα) |
| Χαρακτηρισμός βαλβίδων | Γραμμικό, ίσο %, γρήγορο ανοιχτό (επιλέξιμο) |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Υστέρηση | < 0,1% |
| Δείκτες βρόχου | : LCD για θέση, σήμα και συναγερμοί |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 PSI |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Μέγεθος λιμένων | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτη |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία |
| Υλικό σώματος | Ορείχαλκος |
| Μέγεθος λιμένων | 1/2 « 3/8» 1 « |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης | -58°F σε 200°F (- 50°C σε 93°C) |
| Σχετική υγρασία | 10 σε 90% non-condensing |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Καμία επίδραση 2 kV |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COEM, ODM, OBM |