| θερμοκρασία μέσων | Υψηλή θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, φυσιολογική θερμοκρασία |
|---|---|
| Υστέρηση | ≤ 0,3% |
| Βαθμός προστασίας | IP 66/NEMA 4x |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 μ.Μ. |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
|---|---|
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |
| Τάση τροφοδοσίας | 8-30 VDC |
| Μέσα ενημέρωσης | Αέρας και φυσικό αέριο |
| Τύπος | Ψηφιακός πνευματικός ρυθμιστής θέσης υψηλής χωρητικότητας, υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Ρυθμός ροής | Cv τροφοδοσίας/εξαγωγής max 2,3 (υψηλή ροή). ≤0,3 (χαμηλή ροή) |
| Πιστοποιήσεις | Εγγενώς ασφαλές (Ex ia), αντιεκρηκτικό (Ex d), IP66/NEMA 4X |
| Ανακοίνωση | 4-20mA, HART 7, USB, πρόγραμμα οδήγησης FDI για σύνδεση DCS |
| Πίεση λειτουργίας | 2,5-10,4bar (αστοχία κατάψυξης 8bar, φυσικό αέριο 6bar) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -40°C έως +85°C (-40°F έως +185°F) |
|---|---|
| Εύρος λειτουργικής πίεσης | 1,4 έως 6 bar (20 έως 90 psi) |
| Μέγεθος θύρας | 1/4 ίντσες |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,25% |
| Αριθμό μοντέλου | Masoneilan 4700E/SVI2/SVI3 |
| Μάρκα | Masoneilan |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέριο πετρελαίου |
| Ονομασία προϊόντος | Αζμπίλ AVP300/301/302 έξυπνος ατμοσφαιρικός τοποθετητής βαλβίδων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος ενεργοποιητής | Πνευματικές μονάδες και διπλής δράσης, γραμμικές και περιστρεφόμενες |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Σύστημα επικοινωνίας | Επικοινωνία HART6 |
| Σημείο εξόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| temperature of media | Medium Temperature, Low Temperature, High Temperature |
|---|---|
| Operational Pressure Range | Customized |
| Nominal diameter | DN250 to DN450 |
| Material | Aluminum, stainless steel |
| Packaging Details | Cardboard box + wooden box + filling material protection |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ~ +70°C |
|---|---|
| Πνευματικές συνδέσεις | RC 1/4 ή NPT 1/4 |
| Παροχή αέρα | Μέγιστο. 7.0bar (100psi) |
| Επαναληψιμότητα | Εντός ± 0,5% FS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Μέγιστη πίεση | 6 bar, 90 psi |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 0,14 ~ 0,7mpa |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |