| Σήμα εισόδου | Πνευματικό 3-15 psi ή ηλεκτρικό σήμα 4-20 mA |
|---|---|
| Τυποποιημένη λειτουργούσα θερμοκρασία | -20°C έως 70°C, προσαρμοσμένη περιοχή διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος |
| Βιογραφικό Μέγιστη Χαμηλή Ροή | Είσοδος ND 1/4" 0,34 έξοδος 0,34, ND 1/2" είσοδος 0,637 έξοδος 0,79 |
| Σύνδεση τροφοδοσίας | ND 1/4" για SA/CL-2, ND 1/2" για SA/CL-1 |
| Πίεση τροφοδοσίας | 2.5 έως 7 bar |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασία από χαρτόνι/ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Ιαπωνία |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Μέγεθος βαλβίδας | DN 15-DN 100 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0.05-16 Bar |
| Διάρκεια | 130-350 χιλιοστά |
| Υψόμετρος H1 | 335-540 χιλιοστά |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Πίεση παροχής (μονής δράσης) | 20 έως 100 psi μέγιστο (1,4 έως 6,9 bar) |
| Πίεση παροχής (διπλή δράση) | 20 έως 150 psi max (1,4 έως 10,3 bar) |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή κατά την αποτυχία, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Σήμα - επικοινωνία | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |