| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,25% |
|---|---|
| Κύκλο ελέγχου | 4 έως 20 μΑ |
| Σταθερότητα | ≤ 0,4% |
| Γραμμικότητα | +/-1,25% |
| Επικοινωνία | HART® |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA HART (τάση φορτίου τύπου 6,6 V) |
|---|---|
| Περίφραξη | Αλουμίνιο, μονής δράσης |
| Ανατροφοδότηση θέσης | Ποτενσιόμετρο ή αισθητήρας χωρίς επαφή (NCS) |
| Εύρος κτυπήματος / περιστροφής | 3-130 mm / 30-100° |
| Αέρας τροφοδοσίας | 1,4-7 bar, ISO 8573-1 Class 3 ποιότητα |
| Περιοχή πίεσης | 5-100 PSI (kPa 35-700), (0.35-7 φραγμός) |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, PED, CUTR, ATEX |
| Εκτίμηση πίεσης κολπίσκων | μέγιστο 210 PSI (1,5 MPA, φραγμός 15) |
| Σύνδεση | 1/4 NPT |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τα ξύλινα κιβώτια εξαγωγής για το εξωτερικό εμπόριο, IPPC αποστείρωσαν τα ξύλινα κιβώτια και τα κιβώ |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Πίεση που μειώνει τη βαλβίδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: διάσταση κουτιών από χαρτόνι: Αργίλιο βάρους: 3,5 κλ (7,7 λίβρες) ανοξείδωτου: |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σιγκαπούρη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| σφραγίδα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
| Κύκλος εργασίας | 100% συνεχής εκτίμηση |
| Τύπος εμφάνισης | Οθόνη LCD |
|---|---|
| Ψήφισμα θερμοκρασίας | 0,05 ° C |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σύνδεση | Μοντάρισμα σωλήνων ή τοίχων |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Κατακόρυφα, συμπυκνωμένη αποξήρανση προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |
| Τέλειο στυλ | Εθνική Εταιρεία Εμπορίου |
|---|---|
| Πρότυπα και εγκρίσεις | ASTM A126 Κλάση Β σώμα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Τύπος σύνδεσης | Με το ζυγό |
|---|---|
| Ταξίδια | 15 ή 30 χιλ. |
| Περιορισμός ταξιδιού | Μεταξύ 10 και 100% του εκτιμημένου ταξιδιού |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χειρωνακτική συμπληρωματική προμήθεια | γαλλικό κλειδί δεκαεξαδικού 4 χιλ. |