| σειρά | 14" έως 120" (355 έως 3048 mm) |
|---|---|
| Υλικά Σώματος | χάλυβας άνθρακα ανοξείδωτο χρώμιο-moly |
| Υλικά εκτοπίσματος | ανοξείδωτο χάλυβα? άλλα υλικά κατόπιν αιτήματος |
| Υλικά Torque Tube | Inconel; ανοξείδωτο χάλυβα άλλα υλικά κατόπιν αιτήματος |
| Τύπος | Ψηφιακός πομπός επιπέδου |
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |
|---|---|
| Δράση | Ενιαία δράση / Αποτυχία εξαερισμού |
| Υλικό μαγνητικής θήκης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
| Βάρος ναυτιλίας | 2,2 κλ |
| Εκτίμηση περιφράξεων | IP65 |
| Αριθμό μοντέλου | SP500 |
|---|---|
| Δράση | Ενιαία δράση / Αποτυχία εξαερισμού |
| Υλικό μαγνητικής θήκης | Αλουμίνιο απορριμμάτων κύβων |
| Βάρος ναυτιλίας | 2,2 κλ |
| Εκτίμηση περιφράξεων | IP65 |
| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |
| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |
| κλιματισμός | 0.082 έως 0,637 Nm3/h @ 4,1 bar |
|---|---|
| Θερμός | -52°C έως 85°C (-61,6°F έως 185°F) |
| Υλικά | Αλουμίνιο χωρίς χαλκό, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επαναληψιμότητα | ≤0.25% |
| Αεροφωτισμός | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 1,4 έως 10,3 bar (20 έως 150 psig) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (-40°F έως 176°F) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Χαρτ 6/7 |
| Σήμα εισαγωγής | 4-20mA συνεχές ρεύμα συνεχές ρεύμα, 1-5V, συνεχές ρεύμα 0-10V, πρωτόκολλο ΑΡΣΕΝΙΚΏΝ ΕΛΑΦΙΏΝ, κ.λπ. |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
| Διαγνωστική λειτουργία | Μπορεί αυτόματα να ανιχνεύσει τα ελαττώματα και τη θέση συσκευών, και να παρέχει την προειδοποίηση κ |
| Ακρίβεια | Μέχρι 0,075% υπό τους ονομαστικούς όρους |
| Ρύθμιση Deadband | Διευθετήσιμο Deadband για να προσαρμόσει τις διαφορετικές εφαρμογές |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200/ DVC2000/ DVC7k/ 3582i |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Ασφαλής και μη εμπρηστικός (εξυπηρέτηση περιορισμένης ενέργειας) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 30 °C έως +70 °C |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
| ταχύτητα εξόδου | 4 έως 180 Rpm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κουτί μη υποτροφίας |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | Foxboro SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |