| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20mA ονομαστικό |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση τροφοδοσίας αέρα | 7bar g |
| Ελάχιστη πίεση παροχής αέρα | 1.4bar g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C - 80°C |
| Ελάχιστο σήμα εισόδου (τροφοδοτούμενο βρόχου) | 3.6mA |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| κλιματισμός | 0.082 έως 0,637 Nm3/h @ 4,1 bar |
|---|---|
| Θερμός | -52°C έως 85°C (-61,6°F έως 185°F) |
| Υλικά | Αλουμίνιο χωρίς χαλκό, Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Επαναληψιμότητα | ≤0.25% |
| Αεροφωτισμός | 30.6 Nm3/h @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικό |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Πίεση παροχής (μονής δράσης) | 20 έως 100 psi μέγιστο (1,4 έως 6,9 bar) |
| Πίεση παροχής (διπλή δράση) | 20 έως 150 psi max (1,4 έως 10,3 bar) |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή κατά την αποτυχία, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Σήμα - επικοινωνία | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Βαθμολογία περιβλήματος | IP66/67, NEMA 4X |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |