| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Αριθμό μοντέλου | DVC2000 |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Ηλεκτρονικά | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
|---|---|
| Κύκλος εργασίας | 100% συνεχής εκτίμηση |
| χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υλικό σώματος βαλβίδας | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 5 κιλά |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |
| Σήμα εισόδου | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Κτύπημα | 10~150mm (γραμμικός τύπος), 0~900 (περιστροφικός τύπος) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14-0,7MPa (1,4-7bar) |
| Αέρας σύνδεσης | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Σύνδεση μετρητών | PT1/8, NPT1/8 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Αριθμό μοντέλου | 3582i |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |