| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 PSI |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,2% FS |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Επιβεβαίωση θέσης βαλβίδας | 4- Σήμα παρακολούθησης εξόδου 20 mA (ίδιος τύπος με το σήμα εισόδου) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Ανακοίνωση | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Τροφοδοτείται με λεωφορείο, 9-32 V DC |
| Τύπος ενεργοποιητή | Μονής/Διπλής δράσης, γραμμική/περιστροφική |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 3-130 mm (γραμμικό) / 30-100° (περιστροφικό) |
| Παροχή αέρα | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Σήμα εισόδου | Συνεχές ρεύμα 4 έως 20 mA με 30 VDC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,3 bar (5 psi) πάνω από την απαίτηση ενεργοποιητή |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Ανεξάρτητη γραμμικότητα | ±2 τοις εκατό του εύρους του σήματος εξόδου |
| Υστέρηση | 0,6 τοις εκατό του διαστήματος |
| Σήμα εισόδου | Συνεχές ρεύμα 4 έως 20 mA με 30 VDC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,3 bar (5 psi) πάνω από την απαίτηση ενεργοποιητή |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Ανεξάρτητη γραμμικότητα | ±2 τοις εκατό του εύρους του σήματος εξόδου |
| Υστέρηση | 0,6 τοις εκατό του διαστήματος |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |