| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 PSI |
| θερμοκρασία μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Σήμα εισόδου | Συνεχές ρεύμα 4 έως 20 mA με 30 VDC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,3 bar (5 psi) πάνω από την απαίτηση ενεργοποιητή |
| Μέσο ανεφοδιασμού | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Ανεξάρτητη γραμμικότητα | ±2 τοις εκατό του εύρους του σήματος εξόδου |
| Υστέρηση | 0,6 τοις εκατό του διαστήματος |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA HART (τάση φορτίου τύπου 6,6 V) |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 600 μονάδες το χρόνο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +85°C (-40°F έως +185°F) |
|---|---|
| Προστασία εισόδου | IP66 |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1,4 έως 6 bar (20 έως 90 psi) |
| Ηλεκτρικές συνδέσεις | 1/4 NPT |
| Τύπος κίνησης | Γραμμικός/περιστροφικός |
|---|---|
| Τύπος υποκριτικής | Μονό / διπλό |
| Πίεση τροφοδοσίας | 0,14 έως 0,7 MPa (1,4 έως 7 bar) |
| Είσοδος αγωγών | G 1/2 ή 1/2 NPT ή M20x1,5P |
| Αέρας σύνδεσης | Rc 1/4 ή 1/4 NPT ή G 1/4 |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
|---|---|
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Καθορισμένο σημείο | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Ταξίδι βαλβίδων | 3,6 έως 300 χιλ. |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Επικοινωνία | HART® πρωτόκολλο επικοινωνίας τομέων |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |