| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | 10~150mm 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Σφράγισμα | ΝΒΡ, EPDM, FKM |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 1-1/2, 2, 2-1/2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 ίντσες |
| Χρήση | Κορεσμένος και υπερθερμασμένος ατμός |
| Στροφή | 10-1000 Nm |
| Τυπικό ή μη τυπικό | πρότυπο |
| Ηλεκτρονικά | 4-20mA - Δυναμικό κυκλώματος |
|---|---|
| Κύκλος εργασίας | 100% συνεχής εκτίμηση |
| χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Υλικό σώματος βαλβίδας | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Κατά προσέγγιση βάρος | 5 κιλά |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Κλάση προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 0,14 ~ 0,7mpa |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |