| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ ±0,3% |
| Προσανατολισμός τοποθέτησης | Οποιαδήποτε θέση (καλύτερη απόδοση σε όρθια θέση) |
| Υλικό στέγασης | αργίλιο ή ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Να ενεργήσει | Διπλασιασμός να ενεργήσει ή ενιαίου να ενεργήσει |
|---|---|
| Ανατροφοδότηση | με ανατροφοδοτήστε ή χωρίς ανατροφοδοτήστε |
| Κτύπημα | Σειρά κτυπήματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία του Φίσερ, βάρος: Περ. 3.5Kg/set |
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Όνομα προϊόντων | Προηγμένη Azbil συσκευή αποστολής σημάτων πίεσης GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Azbil |
| Πρότυπο | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | Συσκευή αποστολής σημάτων πίεσης |
| Σύνδεση | Μοντάρισμα σωλήνων ή τοίχων |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Κατακόρυφα, συμπυκνωμένη αποξήρανση προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 7 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση παραγωγής | 145 psig |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κανονική θερμοκρασία, ακραία θερμοκρασία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Βαθμολογία προστασίας εισόδου | IP66 |
|---|---|
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -25℃~80℃ (τυπικός τύπος) |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Σειρά πίεσης εισαγωγής | 0,14 ~ 0,7mpa |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| υπό όρους | Νέο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Ενημέρωση | Αέρας και φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |