| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C έως +80°C (-40°F έως +176°F) |
|---|---|
| Υστέρηση | < 0,1% |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Κατανάλωση αέρα | Τυπικά <0,1 nm³/h (σε σταθερή κατάσταση) |
| Πιστοποίηση επικίνδυνων περιοχών | ΑΤΕΧ, IECEx, FM |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας (αρκτική έκδοση) | -53 ... +85 °C / -63 +185 °F |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Σύνθετη αντίσταση φορτίων | ≤ 8,2 V |
|---|---|
| Ελάχιστο ρεύμα | 3,6 mA για οθόνη, 3,8 mA για λειτουργία |
| Επιτρεπόμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 έως +80 °C, με μεταλλικό στυπιοθλίπτη καλωδίου -40 έως +80 °C |
| Σήμα εξόδου | 4 έως 20 mA |
| Τάση τροφοδοσίας | 12 έως 30 V DC |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4-20 mA (ελάχιστο εύρος διαχωρισμού 8 mA) |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 20 έως 100 psig (ρυθμίστε 5 έως 10 psi πάνω από το εύρος ελατηρίου ενεργοποιητή) |
| Εγκεφαλικό επεισόδιο | 20 mm έως 150 mm ή 55 ° έως 90 ° |
| Δράση | Μονόδραση/αποτυχία εξαερισμού/διπλή δράση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 °F έως +158 °F |
| Ανατροφοδότηση | με ανατροφοδοτήστε ή χωρίς ανατροφοδοτήστε |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 101 psig |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία: Βάρος κιβωτίων του Φίσερ: 1.5Kg/set διάσταση: 250MMX100MMX80MM |
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | FOXBORO SRD991 |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Εγκρίσεις | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196 ° C έως +450 ° C |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |