| Χρώμα | Γκρι |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλή υποκριτική |
| Επαναληψιμότητα | ≤ 0,25% |
| θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέριο πετρελαίου |
| Βάρος | 8.3 λίβρες (3,9 kg) Αλουμίνιο 20,5 λίβρες (9,3 kg) Ατσάλι |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | < 0,05% Πλήρης κλίμακα |
| Υλικό στέγασης | Χυμένο, χρωματισμένο σε σκόνη αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμό μοντέλου | Ψηφιακός εντοπιστής θέσης HART Logix 3200MD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύο καλώδια, 4-20 MA 10,0 έως 30,0 VDC |
| Σήμα ελέγχου | 4-20 mA |
|---|---|
| Συνδέσεις | Με φτερούγες |
| Υλικό | Σιδηρούντα οζώδη, θερμικά επεξεργασμένα |
| Τύπος δαχτυλιδιών καθίσματος | Κωνικό, σφραγισμένο με δαχτυλίδι O |
| διαρροή | 00,01% X Δυνατότητα βαλβίδας |
| Αριθμό μοντέλου | Tzidc-200 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροπνευματική συσκευή θέσης βαλβίδας |
| Τύπος αντικειμένου συσκευής | ΑΜΒ TZIDC-200 V2.2-HART |
| Πρωτόκολλο | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Επιλογές σήματος εισόδου | 4-20 mA (αναλογικό), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | 3-7 Bar |
| Αξιολόγηση Προστασίας | IP66 |
| Ακρίβεια | ≤ 0,25 % |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -52 °C έως +85 °C (-62 °F έως +185 °F) |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφικός διακόπτης ορίου οργάνων ελέγχου θέσης Westlock 2200 σειρές και 2600 σειρές για τη βαλβ |
|---|---|
| Πρότυπο | 2600& 2200 |
| Temp. Σειρά | -30°C σε +85°C |
| Εμπορικό σήμα | Westlock |
| Άξονας και υλικό | Ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C έως +60°C |
|---|---|
| Υλικό | SS304, SS316 Ή προσαρμόστε |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
| Ονομασία προϊόντος | Διορθωτής θέσης βαλβίδας παροχής ροής |
| Όνομα προϊόντος | Κινεζική βαλβίδα ελέγχου με Positioner TS600 βαλβίδων Tissin έξυπνα πνευματικά positioners σειράς κα |
|---|---|
| Μάρκα | Tissin |
| Μοντέλο | TS600 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου διαφορικής υψηλής πίεσης πολλαπλών στρώσεων |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, Συγκόλληση Υποδοχής, Συγκόλληση Πισινών |
| Τύπος προσώπου φλάντζας | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Πρότυπο φλάντζας | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Μέγεθος σύνδεσης | SW 32~80mm, BW 65~600mm |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |