| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Γραμμικότητα | ≤ ±0,75% του εύρους |
| Κατανάλωση αέρα | 0,24 κανονικά m³/h στα 1,4 bar (περίπου) |
| Υλικό στέγασης | αργίλιο ή ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Γραμμικότητα | ≤ ±0,75% του εύρους |
| Κατανάλωση αέρα | 0,24 κανονικά m³/h στα 1,4 bar (περίπου) |
| Υλικό στέγασης | αργίλιο ή ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7,0 bar |
|---|---|
| Προστασία | IP66 |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Βάρος του ελεγκτή θέσης βαλβίδας | 2,5 κιλά (5,5 λίβρες) |
| Εύρος λειτουργικής πίεσης | 0-10 μπαρ |
| Να ενεργήσει | Διπλασιασμός να ενεργήσει ή ενιαίου να ενεργήσει |
|---|---|
| Ανατροφοδότηση | με ανατροφοδοτήστε ή χωρίς ανατροφοδοτήστε |
| Κτύπημα | Σειρά κτυπήματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία του Φίσερ, βάρος: Περ. 3.5Kg/set |
| Χρόνος παράδοσης | 6-8 εβδομάδες |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | Συνήθως 1,4 έως 7 Bar (20 έως 100 Psig) |
| Εύρος θερμοκρασίας διεργασίας/βαλβίδας | -196 ° C έως +450 ° C |
| Εγκρίσεις επικίνδυνων περιοχών | ATEX, IECEx, FM, CSA (για πιστοποιημένα μοντέλα) |
| Βάση | Άμεση τοποθέτηση σε γραμμικούς (στέλεχος) ή περιστροφικούς ενεργοποιητές (ISO 5211). |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Επαναληψιμότητα | ≤ ±0,3% |
| Προσανατολισμός τοποθέτησης | Οποιαδήποτε θέση (καλύτερη απόδοση σε όρθια θέση) |
| Υλικό στέγασης | αργίλιο ή ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 ° C έως +80 ° C |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Τύπος πνευματικής σύνδεσης | 0.25 ίντσες 18 NPT G 1/4 |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8...260 χλστ |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 140 έως 700 kPa |
| Σύστημα επικοινωνίας | Μόνο επικοινωνία HART6 |
| Ακρίβεια | ±1,0% FS |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40 έως +80 ° C |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Σύνδεση | Μοντάρισμα σωλήνων ή τοίχων |
|---|---|
| Τοποθετώντας θέση | Κατακόρυφα, συμπυκνωμένη αποξήρανση προς τα κάτω |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40… +60°C |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Βάρος, περ. | 1.8 κλ |