| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφικός διακόπτης ορίου οργάνων ελέγχου θέσης Westlock 2200 σειρές και 2600 σειρές για τη βαλβ |
|---|---|
| Πρότυπο | 2600& 2200 |
| Temp. Σειρά | -30°C σε +85°C |
| Εμπορικό σήμα | Westlock |
| Άξονας και υλικό | Ανοξείδωτο |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20°C έως +60°C |
|---|---|
| Υλικό | SS304, SS316 Ή προσαρμόστε |
| Διάμετρος ονομαστικός | 2.5" ((63mm), 4" ((100mm), 6" ((150mm) |
| Σύνδεση | Φλάντζ, Κλαμπ, Νήμα, Νήμα Υγείας. |
| Ονομασία προϊόντος | Διορθωτής θέσης βαλβίδας παροχής ροής |
| Όνομα προϊόντος | Κινεζική βαλβίδα ελέγχου με Positioner TS600 βαλβίδων Tissin έξυπνα πνευματικά positioners σειράς κα |
|---|---|
| Μάρκα | Tissin |
| Μοντέλο | TS600 |
| Μητρική | Κράμα/χάλυβα |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Κίνηση | Ελατήριο-επιστροφή, γραμμική |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | Με δυνατότητα SIL, ATEX, CUTR, PED |
| Τύπος ελέγχου | On/off, γκάζι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κρυογονικό, Χαμηλή θερμοκρασία, Τυπική θερμοκρασία, Υψηλή θερμοκρασία |
| πηγή ενέργειας | Πνευματικός, χειρωνακτικός |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
|---|---|
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Όνομα προϊόντος | samson positioner τύπος 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 βαλβίδων και ψηφιακό positioner για τη βα |
|---|---|
| Μάρκα | ΣΑΜΨΩΝ |
| Μοντέλο | 3730 |
| Μητρική | Χάλυβας του /stainless αργιλίου |
| Στυλ βαλβίδας | Διορθωτής θέσης |
| Τύπος | Βαλβίδα ελέγχου διαφορικής υψηλής πίεσης πολλαπλών στρώσεων |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Φλάντζα, Συγκόλληση Υποδοχής, Συγκόλληση Πισινών |
| Τύπος προσώπου φλάντζας | FF, RF, RJ, TG, MFM |
| Πρότυπο φλάντζας | JIS B2201, ASME B16.5, JB/T79, HG20592 |
| Μέγεθος σύνδεσης | SW 32~80mm, BW 65~600mm |