| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Χαρακτηριστικά | Εύκολο, Απλό, Ακριβές |
| Πιστοποιητικά | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, φυσικό αέριο πιστοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Πίεση τροφοδοσίας | 150 PSI |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εισαγωγή | 4-20 mA |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Θέση αναφοράς βαλβίδας | 4-20mA, 450 Ωμ Αντίσταση εισόδου |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| υγρασία | 0-100% Μη συμπυκνωτικό |
| Θέση | 1-6 άξονας |
| Προϊόν | Διορθωτής θέσης |
| Σήμα παραγωγής | 0 έως 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σήμα εισαγωγής | 0 έως 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 έως 20 MA, Ri = 50 Ω |
| Περιβαλλοντικός | 0 έως 50 °C |
| Αποθήκευση | 20 έως +70 °C |
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
|---|---|
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Αριθμό μοντέλου | Logix 3200MD |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Αριθμό μοντέλου | 6 άξονες ωφέλιμο φορτίο 10kg φθάσει 1450mm ρομπότ χειριστή κιτ και βιομηχανική ρομπότ τιμή RA010N χρ |
|---|---|
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εγγύηση | 1 έτος |