| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Ακριβότητα | +/- 0,5 τοις εκατό |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Υστερέση + DeadBand | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος θέσης |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Ναι. |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Τύπος | Ψηφιακός εντοπιστής |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο | Τοπικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
|---|---|
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,3 τοις εκατό |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
|---|---|
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Προϊόν | Ψηφιακός εντοπιστής |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ασφαλής από την άποψη της φύσης, μη εμπρηστικός για το CSA και το FM |
| Τύπος καπό | Πρότυπο ή διαλυμένη θερμότητα |
|---|---|
| Σχεδίαση | Ισορροπημένη ή μη ισορροπημένη |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό/γραμμικό/γρήγορο άνοιγμα |
| Διαρροή | ANSI Class IV-VI |
| Κατηγορία μείωσης θορύβου | Πληροί τα πρότυπα IEC |
| Σήμα εισόδου | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 1,4 έως 10,3 bar (20 έως 150 psig) |
| Βαθμολογία προστασίας | IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 80°C (-40°F έως 176°F) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Χαρτ 6/7 |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |