| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικά | Εφαρμογή του παρόντος κανονισμού |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Αριθμό μοντέλου | DVC2000 |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |
| Αεριολογία | Αέρος ή γλυκό φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4-20 mA |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Αριθμό μοντέλου | 3200MD |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Εφαρμογή | Γενικό |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Επαναληψιμότητα | +/- 0,2% FS |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Επιβεβαίωση θέσης βαλβίδας | 4- Σήμα παρακολούθησης εξόδου 20 mA (ίδιος τύπος με το σήμα εισόδου) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ | 400 Wmax/20 mA |
|---|---|
| Φορείς έγκρισης | Εγγενώς ασφαλές CCC |
| Βάρος | 1,7 κιλά (3,7 λίβρες) |
| Χαρακτηριστικά κραδασμών 2G στα 5 έως 400 Hz | 2G στα 5 έως 400 Hz |
| Εισαγωγή | Επικοινωνία HART 4 έως 20 mA |
| Ανακοίνωση | FOUNDATION Fieldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | Τροφοδοτείται με λεωφορείο, 9-32 V DC |
| Τύπος ενεργοποιητή | Μονής/Διπλής δράσης, γραμμική/περιστροφική |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 3-130 mm (γραμμικό) / 30-100° (περιστροφικό) |
| Παροχή αέρα | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
|---|---|
| Διεπαφή δεδομένων | Ενσύρματο |
| Διάγνωση | Ναί |
| Σήμα εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40…176 °F (-40…80 °C) |
|---|---|
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Πνευματική λειτουργία | Μονοπραξία / Διπλής ερμηνείας |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί + ξύλινο κιβώτιο + προστατευτική συσκευασία |
| Θέση ρύθμισης | 4 έως 20 μΑ |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Ανοίγοντας γωνία | 24 σε 100° |
| Υλικό | Χάλυβας |
| επικοινωνία | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |