| τύπος βαλβίδας | Πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διορθωτής θέσης βαλβίδας | Σέρβις ροής 3200MD |
| Χαρακτηριστικά ροής | Τροποποιημένο ίσο ποσοστό, γραμμικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Χαμηλή θερμοκρασία (-40F), υψηλή θερμοκρασία (250F) |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτος, διπλός, κράμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Διαγνωστικά | - Ναι, ναι. |
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
|---|---|
| Στέλεχος ταξιδιού | 10 - 100 mm (για γραμμικές βαλβίδες) |
| Χαρακτηρισμός βαλβίδων | Γραμμικό, ίσο %, γρήγορο ανοιχτό (επιλέξιμο) |
| Ακρίβεια | <± 0,5% του εύρους |
| Δείκτες βρόχου | : LCD για θέση, σήμα και συναγερμοί |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -320 έως +842 °F (-196 έως +450 °C) |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 3241 |
| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Εφαρμόσιμος ενεργοποιητής | Πνευματικές μονάδες και διπλής δράσης, γραμμικές και περιστρεφόμενες |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Σύστημα επικοινωνίας | Επικοινωνία SFN (Μοντέλο AVP300/301/302)/HART6 (Μοντέλο AVP302) |
| Σήμα εξόδου | 4-20 mA DC (μετάδοση ταξιδιού) |
| αντικεραυνική προστασία | Μέγιστη τιμή υπέρτασης τάσης: 12 kV/Τιμή αιχμής υπέρτασης ρεύματος: 1000 A |
| Όνομα | Κινεζική βαλβίδα ελέγχου με τον ευφυή ελεγκτή βαλβίδων Neles ND9000 |
|---|---|
| Πρότυπο | ND9000 |
| Εμπορικό σήμα | Neles |
| δράση | Διπλό ή ενιαίο να ενεργήσει |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 1.4-8bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα Ελέγχου |
| Σήμα - επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ 7 άνω των 4-20mA |
|---|---|
| Διάγνωση | Positioner Diagnostics/Advanced Diagnostics/Online Diagnostics Valve |
| Κατασκευή / Υλικά | Περίβλημα αλουμινίου χωρίς χαλκό/Προαιρετικό περίβλημα 316SS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C σε +85°C |
| Πνευματική δράση | Single Acting, Fail safe /Περιστροφικό και γραμμικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονικός εντοπιστής βαλβίδας σειράς Neles ND7000 ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Τάξη προστασίας | IP66 |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα Ελέγχου |
| Εισόδου | 4-20 MA, Χαρτ |
|---|---|
| Στέλεχος ταξιδιού | 10 - 100 mm (για γραμμικές βαλβίδες) |
| Ενσωματωμένος ενισχυτής | Προαιρετικό (για εφαρμογές υψηλής ταχύτητας) |
| Υστέρηση | < 0,1% |
| Γωνία περιστροφής | 0-90 ° ή 0-120 ° (για περιστροφικές βαλβίδες) |