| Αντοχή στη διάβρωση | Ψηλά |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | 4-20 ΜΑ ΧΑΡΤ |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA DC με δυνατότητα διαχωρισμού εύρους |
| τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα σφαίρας, βαλβίδα πεταλούδας, βαλβίδα ελέγχου, βαλβίδα πύλης, βαλβίδα σφαίρας, βαλβίδα πρίζας |
|---|---|
| Τάση Τροφοδοσίας | 8-30 VDC |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πνευματική λειτουργία | Μονόδραμα Διπλόδραμα |
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Κλίμακα θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κλάση προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινο κουτί + προστασία |
| Αριθμό μοντέλου | ND9000 |
|---|---|
| Τάξη πετρελαίου | 3 |
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Να ενεργήσει τύπος | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Αριθμό μοντέλου | ND9000 |
|---|---|
| Τάξη πετρελαίου | 3 |
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Να ενεργήσει τύπος | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Ανακοίνωση | HART 7 |
|---|---|
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
|---|---|
| Εύρος εγκεφαλικού επεισοδίου | 8-260 χιλιοστά |
| Αριθμό μοντέλου | SRD991 |
| Πίεση εισόδου | 1.4-6 Bar |
| Γραμμικότητα | < 0,4 % της διάρκειας ταξιδιού |