| Ονομασία του προϊόντος | Ελεγκτής ευφυούς βαλβίδας Neles ND9000 |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Χαρακτηρισμός βαλβίδων | Γραμμικό, ίσο %, γρήγορο ανοιχτό (επιλέξιμο) |
|---|---|
| Διαμόρφωση λογισμικού | Λογισμικό Flowserve Logix |
| Πίεση εξόδου | 0 - 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Υστέρηση | < 0,1% |
| Δείκτες βρόχου | : LCD για θέση, σήμα και συναγερμοί |
| Υλικό | Σιδηρούντα οζώδη, θερμικά επεξεργασμένα |
|---|---|
| Έμφυτα χαρακτηριστικά | Γραμμικό |
| διαρροή | 00,01% X Δυνατότητα βαλβίδας |
| Εποχή εγγύησης | 1 έτος |
| περιποίηση | Εκκεντρική περιστρεφόμενη πρίζα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα, Βαλβίδα Πεταλούδας, Βαλβίδα Διαφράγματος |
|---|---|
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 100 psi (φιλτραρισμένος, στεγνός, αέρας χωρίς λάδι) |
| Κατανάλωση αέρα | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Αερόφρεμα | 1/4 "NPT |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -4 έως 176 °F |
| Κονσέρβας | Έως 10:1 (5:1 για εύρος 1) |
|---|---|
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 έως +60°C, -10 έως +60°C, -10 έως +60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC (9.5V ελάχιστο για αναλογικό έλεγχο, 10V για HART) |
| Ακρίβεια | Ψηλά |
| Όνομα προϊόντος | Φίσερ DVC6200 θέση βαλβίδας και της Κίνας πνευματική βαλβίδα ελέγχου |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Διαγνωστικά | Ναι |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Όνομα προϊόντος | Κίνα WUZHONG Βαλβίδα Ελέγχου |
|---|---|
| Διορισμός πίεσης | PN16~PN100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20°C - 550°C |
| Τύπος σύνδεσης | Φλαντζωτό ;Συγκολλητό |
| Ονομαστική διάμετρος | DN50 έως DN300 |
| Βάρος | 2,25 kg έως 9,9 kg ανάλογα με την παραλλαγή μοντέλου |
|---|---|
| Συμβατότητα τοποθέτησης | Περιστροφικοί/γραμμικοί ενεργοποιητές |
| Πρωτόκολλα | Hart 5/7, Ίδρυμα Fieldbus, Profibus PA |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20 ° C έως +85 ° C (πρότυπο). Επιλογές κάτω από -55 ° C διαθέσιμο |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα ελέγχου |
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
|---|---|
| Κονσέρβας | Έως 10:1 (5:1 για εύρος 1) |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
| Περιβάλλον πίεσης | Ατμοσφαιρική Πίεση |
| Χαρακτηριστικά ροής | Γραμμικό, τροποποιημένο Γραμμικό, τροποποιημένο Eq% |
| Τυπικό ή μη τυπικό | Πρότυπο |
|---|---|
| Μέσα ενημέρωσης | αέριο |
| Σήμα εξόδου | Πνευματική πίεση έως 145 psig (10 bar) |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Αντοχή στη διάβρωση | Ψηλά |