| Προμήθεια αέρα | 1.4 έως 6.0 Bar |
|---|---|
| Σειρά σημάτων εισαγωγής | 4-20 μΑ |
| Στον βαθμό προστασίας | IP65 |
| Αριθμό μοντέλου | SP7 10-11 |
| Υπόθεση | Νέο |
| Τρέχουσα σειρά εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης πηγής αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Εκτίμηση προστασίας εισόδου | IP66 |
| Μέγεθος σύνδεσης μανόμετρου | PT1/8, NPT1/8 |
| Κανονικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 30°C έως 85°C (κανονικός τύπος), 40°C έως 85°C (χαμηλός τύπος θερμοκρασίας) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κουτί μη υποτροφίας |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | Foxboro SRD991 |
| Έγγραφο | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Αριθμό μοντέλου | ND9000 |
|---|---|
| Τάξη πετρελαίου | 3 |
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Να ενεργήσει τύπος | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Αριθμό μοντέλου | ND9000 |
|---|---|
| Τάξη πετρελαίου | 3 |
| Πίεση εφοδιασμού | 10,4-8bar |
| Τάξη προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Να ενεργήσει τύπος | Ενιαίος/διπλάσιο |
| Ενεργοποιητής | Πνευματικός ενεργοποιητής διαφράγματος (πρότυπο) |
|---|---|
| Προϋποθέσεις | Νέο |
| Εφαρμογή | Εθυλένιο, διαχωρισμός αέρα, υγροποίηση ΥΦΑ |
| Ισχύς | Πνευματικό |
| Εφαρμόσιμο μέσο | Νερό, λάδι, υγροποιημένο αέριο, κ.λπ. |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
|---|---|
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART |
| Διαγνωστικά | Διαγνωστικά |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 30 °C έως +70 °C |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |