| Προστασία από τη διάβρωση | KS |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | - 30 °C έως +70 °C |
| Σειρά ροπής | 10 Nm έως 32 000 Nm |
| Λειτουργία χειροκίνητου τροχού | Εγχειρίδιο |
| Θερμοκρασία των μέσων | Κανονική θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, χαμηλή θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία, άλλα |
|---|---|
| Ενημέρωση | Αέριο |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART |
| Διαγνωστικά | Διαγνωστικά |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
|---|---|
| Συνδέσεις εισόδου/εξόδου | Καταχωρήσεις αγωγού ή ενσωματωμένες συνδέσεις |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Σήμα εισόδου (πνευματικό) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Μέγιστη ροπή παραγωγής | 600 NM |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία | -20℃ ~ +70℃ |
| Επίπεδο προστασίας | IP66 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση υποστηριγμάτων ή φλαντζών |
| Min./ max.current | Min./ max.current |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | Sup = 1,4 ~ 6 bar |
| Κλάση προστασίας | IP66 |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Πίεση παροχής αέρα | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Χρώμα | Γκρί |
|---|---|
| Τρόπος δράσης | Διπλής ενέργειας |
| Επαναληψιμότητα | ≤0 .25% |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Μέσα προμήθειας | Αέριο πετρελαίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -40°C έως +85°C (-40°F έως +185°F) |
|---|---|
| Εύρος λειτουργικής πίεσης | 1,4 έως 6 bar (20 έως 90 psi) |
| Μέγεθος θύρας | 1/4 ίντσες |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Διάγνωση | Ναί |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Ενσωματωμένος |
| Μέσα προμήθειας | Αέρα, μη διαβρωτικό αέριο |
| Έλεγχος διαδικασιών | Επίπεδο θερμοκρασίας πίεσης ροής |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Δράση | Μονόδραση/αποτυχία εξαερισμού/διπλή δράση |
|---|---|
| Προμήθεια αέρα | 1.4 έως 6.0 Bar |
| Απόκλιση | ≤ 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | −40 σε 85 °C |
| Συνδέσεις αέρα | 1⁄4" NPT Γυναίκα |