| Καθορισμός | 4 έως 20 Ma |
|---|---|
| Δρόμος βαλβίδας | 3.6 έως 300 mm |
| Γωνία ανοίγματος | 24 έως 100° |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Ανακοίνωση | Πρωτόκολλο επικοινωνίας πεδίου HART® |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Πίεση εισόδου | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Μέγιστη υστερέση | 0.3% |
| Θερμοκρασία αέρα περιβάλλοντος για λειτουργία | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| Πρωτόκολλο λιμένα επικοινωνίας | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Βαθμός IP προστασίας | IP66 |
| Περιορισμοί θερμοκρασίας λειτουργίας | -58°F έως 185°F (-50°C έως 85°C) |
|---|---|
| Επίδραση πίεσης | 0,05% ανά PSI |
| Αντίσταση μόνωσης | Πάνω από 10 G Ohms σε 50% RH |
| Γρήγορη παροδική έκρηξη | Χωρίς επίδραση στα 2 kV |
| σχετική υγρασία | 10 έως 90% μη συμπύκνωση |
| Σήμα εισαγωγής | 4~20mA συνεχές ρεύμα |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση | 500Ω (συνεχές ρεύμα 20mA) |
| Πίεση ανεφοδιασμού | 0.14~0.7Mpa |
| Κτύπημα | Γραμμικός τύπος: 10~150mm, περιστροφικός τύπος: 0~90º |
| Σύνδεση αέρα | PT1/4, NPT1/4 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ονομαστική διάμετρος | DN15 ~ DN400 |
| Ονομαστική πίεση | PN16/25/40/63/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -196°C έως 593°C |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίδιο ποσοστό, γραμμικό, γρήγορο άνοιγμα |
| Προμήθεια αέρα | 1.4-8 φραγμός (20-115 PSI) |
|---|---|
| Χωρητικότητα ροής | Βιογραφικό σημείωμα 0.5-20 |
| Αεροπορικές συνδέσεις | G ή NPT |
| Προαιρετική βαλβίδα σόλενοειδούς | Με |
| Δύναμη προμήθειας | 4 έως 20mA, με τροφοδοσία κυκλώματος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52 έως 85 ° C (-62 έως 185 ° F) |
|---|---|
| Έξοδος σήματος ρεύματος | 4 - 20 mA |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Πρωτόκολλο Hart |
| Φάσμα τροφοδοσίας | 12,5 έως 40 VDC (τυπικά 24 VDC) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από χαρτόνι + προστασία |
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
|---|---|
| Διάγνωση | Ναί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Κατηγορία προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
|---|---|
| Μάρκα | FOXBORO |
| Αριθμό μοντέλου | FOXBORO SRD991 |