| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Κατάσταση | Νέα και προέλευση |
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, πιστοποιημένο φυσικό αέριο |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | KOSO |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Τάξη Κλεισίματος | Κατηγορία IV (FCI 70-2) |
| Εγγενής ασφάλεια | ATEX, STCC, GOST |
| Όνομα προϊόντος | Ελέγχος ψηφιακού επιπέδου Fisher FIELDVUE DLC3010 |
|---|---|
| Μάρκα | ΨΑΡΑΣ |
| Μοντέλο | DLC3010 DLC3020 DLC3020F |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
|---|---|
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Πηγή ενέργειας | Τοπικός |
| Όνομα προϊόντων | Έξυπνο πνευματικό positioners AVP300/301/302 Azbil positioner |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | AZBIL |
| Πρότυπο | AVP300/301/302 |
| Matrial | Κράμα/χάλυβας |
| Ύφος βαλβίδων | positioner |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Τοπικός |
| Ανώτατη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Αριθμό μοντέλου | DVC6200 |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |