| Συμβατότητα ενεργοποιητή | Μονής δράσης (άνοιξη-επιστροφή) & Διπλής δράσης |
|---|---|
| Διαμέτρηση | Ρυθμιζόμενο πεδίο (μηδέν, διάστημα, δράση) |
| Κατανάλωση αέρα (Σταθερή κατάσταση) | Χαμηλό, Τυπικά < 0,1 SCFM |
| Μάρκα / Κατασκευαστής | Masoneilan |
| Πίεση αέρα παραγωγής | 0 έως 100% της πίεσης τροφοδοσίας |
| Υλικά | Χωρίσματα από αλουμίνιο χωρίς χαλκό |
|---|---|
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Υπόθεση | Νέο |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Εισόδου | Ηλεκτρικός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυπική θερμοκρασία, υψηλή θερμοκρασία |
| Μέσα προμήθειας | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Υπόθεση | Νέο |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 Vdc |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Διαγνωστικά | Ναι. |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ανάλογο 4-20mA |
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| 50518815 | Τοπικός |
|---|---|
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος στερέωσης | Ενσωματωμένο |
| Υλικό κελύφους | Βιομηχανικές οικίες από αλουμίνιο |