| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20mA ονομαστικό |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση τροφοδοσίας αέρα | 7bar g |
| Ελάχιστη πίεση παροχής αέρα | 1.4bar g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10°C - 80°C |
| Ελάχιστο σήμα εισόδου (τροφοδοτούμενο βρόχου) | 3.6mA |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Κατηγορία προστασίας | IP66 |
| Ανακοίνωση | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Εγκρίσεις | Διαθέσιμο για δίκτυα HART, PROFIBUS-PA και FOUNDATION Fieldbus |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτόνι |
| Τύπος | Πνευματικός ενεργοποιητής κυλίνδρου |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Πίεση τροφοδοσίας | 2.8 - 10 bar |
| Σειρά ροπής | 28 - 100000 Nm |
| Εύρος θερμοκρασίας | -55 έως +120 °C |
| Δύναμη προμήθειας | Δυναμικό κυκλώματος, 4- 20 mA |
|---|---|
| Υλιστερέση | < 0=""> |
| Πίεση τροφοδοσίας | 1 14 8 bar / 20-115 psi |
| Ποιότητα του αέρα | Συμφωνία με το ISO 8573-1 |
| Τάξη προστασίας | IP66, Nema 4x |
| Φάσμα σημάτων | 4-20mA |
|---|---|
| Πίεση αέρα τροφοδοσίας | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40... 85°C (-40... 185°F) |
| Κλάση προστασίας | IP 66/Τύπος 4X |
| Στέγαση και κάλυμμα | Αλουμίνιο (Κράμα Νο. 230) Με επίστρωση πούδρας |
| Έλεγχος θέσης | Έλεγχος στραγγαλισμού, on/off |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εξόδου | 145 psig |
| Κατάσταση | Νέα και προέλευση |
| Πιστοποιήσεις | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, πιστοποιημένο φυσικό αέριο |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Θύρα | Κύριοι λιμένες στην Κίνα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τύπος συσκευασίας: κουτί από χαρτόνι/ξύλινο κιβώτιο μη-υποκαπνισμού |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 Σετ / Σκηνικά ανά Μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | KOSO |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Τάξη Κλεισίματος | Κατηγορία IV (FCI 70-2) |
| Εγγενής ασφάλεια | ATEX, STCC, GOST |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίσο ποσοστό |
|---|---|
| Τάξη πίεσης | Απαλλαγή από την παραγωγή υλικών για την παραγωγή καυσίμων |
| Σενάριο εφαρμογής | Νερό, ατμός, αέριο κλπ. |
| Πεδίο πίεσης τροφοδοσίας αερίου | 140 έως 700 KPa |
| Μέγεθος βαλβίδας | Εθνικό Πρότυπο 1, Εθνικό Πρότυπο 2 |