| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακός εντοπιστής βαλβίδας Fisher DVC2000 και Κίνα Πνευματική βαλβίδα ελέγχου με γρήγορη αλλαγή εν |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή Θερμοκρασία |
| Ενημέρωση | Πολλαπλά μέσα |
| Περιοχή λειτουργικής πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | Τύπος πρότυπο (P): -45°C έως +250°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Κίνα Βαλβίδα ελέγχου κλουβιάς με ισορροπημένη πίεση |
|---|---|
| Ονομαστική πίεση | PN16/25/40/63/100 |
| Χαρακτηριστικά ροής | Ίδιο ποσοστό, γραμμικό, γρήγορο άνοιγμα |
| Κατηγορία διαρροής | ΑΝΣΙ Β16.104: IV, V, VI |
| Ονομαστική διάμετρος | DN40 έως DN400 |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
|---|---|
| Ελάχιστο σήμα ρεύματος | 3.2 μΑ |
| Διαγνωστικά | Τυπική διάγνωση, Προηγμένη διάγνωση. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
| Επικοινωνία με σήματα | HART 5 ή 7 πάνω από 4-20mA |
| Αριθμό μοντέλου | 6 άξονες ωφέλιμο φορτίο 10kg φθάσει 1450mm ρομπότ χειριστή κιτ και βιομηχανική ρομπότ τιμή RA010N χρ |
|---|---|
| Υπόθεση | νέα και καταγωγής |
| Έλεγχος θέσης | Ελέγχος θρόμβωσης, ενεργοποίηση/αποκατάσταση |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας, φυσικό αέριο, άζωτο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Γραμμικότητα | +/- 1% πλήρης κλίμακας |
| Υπόθεση | Νέο |
| Αεροπορική παράδοση | 280 SLPM @ 30psi |
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Μπουφάν θέρμανσης | Τάξη 150 |
|---|---|
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Ονομασία προϊόντος | LTR 43 Ηλεκτρική βαλβίδα ελέγχου |
| Προϊόν | Βαλβίδα ελέγχου |
| Υλικά STD | Χυτοσίδηρος, χάλυβας άνθρακα, ανοξείδωτο, Monel |
| Ονομασία του προϊόντος | Σαμψών 44-11 |
|---|---|
| Σφραγίδα της πρίζας του καθίσματος | Μεταλλική σφραγίδα/μαλακή σφραγίδα/υψηλής απόδοσης μεταλλική σφραγίδα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατηγορία Ansi | 150 έως 2500 |
| Διορισμός πίεσης | Τάξη 125 έως 300 |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |