| Θέση τοποθέτησης | Όρθια αποστράγγιση συμπυκνωμένου προς τα κάτω |
|---|---|
| Λειτουργικά Μέσα | Αέρας/Αέριο/Υγρό |
| Στυλ σώματος | Δύο δρόμοι |
| Θερμοκρασία των μέσων | Χαμηλή θερμοκρασία |
| Μέγιστο ρεύμα | 30 VDC Δυνατότητα συμμόρφωσης |
| 24424180 | Εφοδιασμός με κινητήρα |
|---|---|
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα στοιχεία που αναφέρονται στην παράγραφο |
| Ταξινόμηση περιοχής | Ταξινόμηση περιοχής |
| Σύνθετη αντίσταση φορτίων | Μέγιστο 6,3 V (αντιστοιχεί σε 315 Ω σε 20 MA) |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | 3725 Εγκαταστάτης |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66 |
| Εξωτερικά μέρη | Ατσάλι 1.4571 και 1.4301 |
| Βάρος | Περίπου 0,5 κιλά. |
| Αισθησία | ≤ 0,1% |
|---|---|
| Θερμοκρασία των μέσων | Υψηλής θερμοκρασίας, χαμηλή θερμοκρασία, μέση θερμοκρασία, κανονική θερμοκρασία |
| Απόκλιση | ≤ 1% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία | ≤ 0,15 %/10 K |
| Ενημέρωση | Αέριο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σειρά σημάτων | 4 έως 20 MA |
| Όριο στατικής καταστροφής | 100 MA |
| Στον βαθμό προστασίας | IP 66/NEMA 4X |
| χαρακτηριστικό | Ελέγχου της βαλβίδας ελέγχου Neles Neles Positioner |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Δύναμη | Πνευματικό |
| Ελάχιστο ρεύμα | 3.6 MA για οθόνη 3.8 MA για λειτουργία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πιστοποιήσεις ασφάλειας | ΜΗΔΕΝ |
|---|---|
| Εισερχόμενο σήμα | Ηλεκτρικό |
| Ταξινόμηση περιοχής | Αντιεκρηκτική, εσωτερικά ασφαλής, μη εμπρηστική, σκόνη |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Υποτύπος | Ψηφιακό |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Τρόποι Μεταφοράς | DHL |
| Επανεπικοινωνία | Με ανατροφοδότηση |
| Θερμοκρασία | -40 ° +85 ° |
| Έλεγχος διεργασίας | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Τυποποιημένη θερμοκρασία, υψηλής θερμοκρασίας |
| Διασύνδεση δεδομένων | Με καλώδιο |
| Τύπος | Ψηφιακό Positioner βαλβίδων |
| Μέσα ανεφοδιασμού | Αέρας |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C έως +85°C |
|---|---|
| Πίεση παροχής αέρα | Μία δράση (από 1,4 έως 6,9 βαρών), διπλή δράση (από 1,4 έως 10,3 βαρών) |
| Πίεση τροφοδοσίας | 20 έως 150psi |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΒΙ ΙΙ |
| Πνευματική δράση | Μονό ή διπλή δράση, ασφαλή σε περίπτωση αποτυχίας, περιστρεφόμενη και γραμμική |