| Βάρος | 3,5 κιλά |
|---|---|
| Η παροχή τάσης (μέγιστη) | 30 VDC |
| Ελάχιστο απαιτούμενο ρεύμα λειτουργίας | 3.6 μΑ |
| Επαναληψιμότητα | <0,25% |
| Πεδίο σήματος εισόδου | 4 - 20 mA HART |
| Τύπος τοποθέτησης | Άμεση ή απομακρυσμένη τοποθέτηση σε περιστροφικές ή γραμμικές βαλβίδες ελέγχου |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | HART (Διευθυνσιοδοτούμενος απομακρυσμένος αισθητήρας αυτοκινητόδρομου) |
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 7 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση παραγωγής | 145 psig |
| Έλεγχος διαδικασιών | Ροή, πίεση, θερμοκρασία, επίπεδο |
| Σήμα εισόδου | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| Προμήθεια μέσων ενημέρωσης | Αέρας ή φυσικό αέριο |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Σήμα εισόδου | 4-20 MA DC |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 1,4 έως 7 bar (20 έως 100 psi) |
| Κατανάλωση αέρα | Περίπου 0,4 kg/h (στα 1,4 bar) |
| Σήμα εξόδου | Πνευματικό (σε ενεργοποιητή) |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
|---|---|
| Ανακοίνωση | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΑΦΙ |
| Κατηγορία Προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Διάγνωση | Ναί |
| Τροφοδοσία | Τροφοδοτείται με βρόχο, 4-20 mA |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 7 |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση παραγωγής | 145 psig |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Κανονική θερμοκρασία, ακραία θερμοκρασία |
| Υπόθεση | Νέο |
| Εισερχόμενο σήμα | 4-20 mA DC, 24 VDC |
| υπό όρους | Νέο |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | HART 5 ή HART 7 |
| Αναλογικό σήμα εισόδου | 4-20 συνεχές ρεύμα μΑ |
| Ενημέρωση | Αέρας και φυσικό αέριο |
| Ηλεκτρική σύνδεση | 1 /2 Εσωτερική ή M20 |
| Όνομα προϊόντων | Φίσερ 4200 ηλεκτρονική συσκευή αποστολής σημάτων θέσης 4210 4211 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ΦΊΣΕΡ |
| Πρότυπο | Φίσερ 4200 4210 4211 |
| Επικίνδυνη ταξινόμηση περιοχής | Πρώην χ IIC Tx ΜΒ |
| Ακρίβεια | 0,15 |
| Ονομασία του προϊόντος | Neles ND7000 ND9000 νοήμονας ελεγκτής βαλβίδας |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40... +85 °C / -40... +185 °F, τυποποιημένη έκδοση |
| Επικοινωνία | ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΕΛΆΦΙ, ΙΔΡΥΜΑ Fieldbus, Profibus PA |
| Τάξη προστασίας | Κεφάλαιο IP66 / NEMA 4X |
| Χρόνος παράδοσης | 90 εργάσιμες μέρες |